מ.מ מזרונים בע"מ

המעצבים שלנו


עיצוב בתים פרטיים ובניינים במחיר שמתאים לכל כיס

עיצוב תעשייתי

עיצוב תעשיתי החל להופיע כבר במאה ה-19 , עיצוב תעשיתי שינה את פניו מהקצה אל הקצה במהלך השנים.
עיצוב תעשיתי הוא מקצוע המפגיש בין אמנות ותעשיה , עיצוב תעשייתי הוא דרך להפוך את האמנות לאמנות שיש לה שימוש כלשהו, אמנות שתקשט את המוצרים שונים הקיימים בשוק. עיצוב תעשיתי הוא הליך מורכב הכולל בתוכו אספקטים שונים כמו מחקר בנוגע להלכי הרוח בציבור, סגנונות וטרנדים של הציבור. בדיקה של תהליכי הייצור השונים, יכולת לתת למוצר מאפיינים של צורה , צבע וחומר המתאימים לו, ועוד. אדם שאין לו מחשבה אמנותית ויצירתית לא יוכל לעסוק בתחום של עיצוב תעשיתי. עיצוב תעשיתי צריך להביא בסופו של דבר להתאמה מקסימלית בין המוצר המיוצר לבין הצרכים שקיימים בשוק עיצוב תעשיתי יכול להפוך כל מוצר למוצר שיש בו ביטוי רעיוני כלשהו.

התחרות בין חברות הייצור השונות

עיצוב תעשיתי קיבל בשנים האחרונות חשיבות רבה בגלל התחרות הגדולה הקיימת בין חברות הייצור השונות, כיום כאשר כל החברות מייצרות מגוון של מוצרים שדומים במראה שלהם , במבנה שלהם ובהרכב שלהם הרי מה שיכול להביא ליתרון של מוצר אחד על פני המתחרים שלו הוא העיצוב של המוצר, ולכן כל חברה יצרנית שמכירה בחשיבות התהליך של עיצוב תעשיתי מעסיקה מעצבים תעשיתים ומעצבי פנים שאמורים לקבוע את עיצוב המוצרים של החברה. עיצוב תעשיתי כמו כל תחום עיצוב אחר יש לו סגנונות שונים שהם משתנים בהתאם לתרבות, לאורח החיים, לזמן והמקום שבו אנו חיים, עיצוב תעשיתי צריך להתאים את עצמו לנורמות החיים המשתנות של הציבור.

אודותינו

עיצוב תעשיתי והוא מקצוע יוקרתי ונחשק ויש כיום חברות רבות בשוק המספקות שירות של עיצוב תעשיתי אחת החברות הבולטות בתחום של עיצוב תעשיתי היא חברתנו . החברה מעניקה שירות של עיצוב תעשיתי איכותי ע”י מעצבת פנים לחברות יצרניות העוסקות ביצור מוצרים מסוגים שונים. עיצוב תעשיתי יכול להביא לכם את היתרון השיווקי הגדול על פני המתחרים שלכם, עיצוב תעשיתי של חברתנו הוא ערובה להצלחת המוצר שלכם.

עיצוב מטבחים ובתים ע”י מעצבי פנים בעולם – מומלץ לצפייה

מזרונים מכל הסוגים – המשך מאמר

ריפוד המזרן – כי הבריאות קודם

ישנם עשרות סוגים של ריפוד מזרן, יש מזרוני לטקס, יש עם קפיצים, ויש כאלה עם שכבות ג’ל ושאר פינוקים אחרים. תרגישו מה מתאים לכם, באיזה מהם אתם שוקעים יותר מדי ואיזה קשיח מדי עבורכם. הם חשובים לנו כמו מים ואוכל, מכיוון שבלי מזרון טוב, לעולם לא תוכלו לישון טוב. המשך

מזרונים מכל הסוגים – חלק ראשון

מכל הסוגים

ישנם אין ספור סוגים שונים, כל אחד ומטרתו שלו. ישנם מזרונים עם קפיצים מבודדים, שמוודאים שגם אם בן הזוג שלך זז בצד שלו של המיטה, את לא תרגישי כלום, וישנם שנרגיש בהם כל תנועה הכי קטנה. ישנם מזרנים עם מגוון דרגות קשיחות, מהרכים ביותר שניתן לשקוע בהם עד מחר ועד הקשיחים שישמרו על הגב שלנו ישר. המשך